Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oskenovaný originální zápis 

ochrana-obyvatel--2-.jpg

 


Školení jednotky proběhlo na Seči

Ve dnech 18. 09. 2009 až 19. 09. 2009 proběhlo v areálu autokempu U LETADLA v obci Seč na okrese Chrudim školení naší jednotky SDH Bystřec s názvem „OCHRANA OBYVATEL“. Školení bylo zaměřeno na teoretickou, ale převážně na praktickou část cvičení, kde si naše jednotka vyzkoušela různé druhy činností při povodních a ochraně obyvatel. Seznámili se s činností poskytování první pomoci, pytlování a stavění pytlových hrází, stavění norné stěny, zajištění zázemí pro jednotky SDH, práce na vodě, nouzové přežití a činnost při krizovém řízení. Tohoto školení se zúčastnila šestičlenná jednotka pod vedením velitele sboru Zdeňka Kulhánka.

img_6329.jpg

Více fotek zde : hhonzin.rajce.idnes.cz/2009_09_18_-_Ochrana_obyvatel_-_Skoleni_jednotky_-_Sec/